Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sanko Makinenin Adıyaman'da Yetkili Bayisi Açıldı
Sanko Makinenin Adıyaman'da Yetkili Bayisi Açıldı
Adıyaman'da SANKO Makine'nin yetkili bayisinin açılışı düzenlenen törenle gerçekleştirildi.
07 Ekim 2011, 12:08

 

 

Adıyaman Küçük Sanayi Sitesi'nde faaliyet gösteren Günay Makine'ye SANKO tarafından satış, bakım ve onarım servis yetkisi verildi. Yetkinin verilmesinin ardından SANKO yetkililerinin de katılımı ile servisin açılışı gerçekleştirildi. Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Kredili Kefalet Kooperatifi Başkanı Abuzer Aslantürk, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Aslan Palalı, Yaylakonak Belediye Başkanı Hasan Karakaya, SANKO Makine Yedek Parça Müdürü Gökmen Köroğlu, SANKO Servis Geliştirme Koordinatörü Uğur Güllü ve

çok sayıda davetli açılışa katıldı. SANKO Makine Yedek Parça Müdürü Gökmen Köroğlu tarafından Hacı Yusuf Günay'a yetki belgesi takdim edildi. Açılışta SANKO Makine tarafından imal edilen Bekoloder hafriyat makinesinin tanıtımı yapıldı.

Açılışta konuşan Hacı Yusuf Günay, Adıyaman'da pazar payının oldukça arttığını ve bu nedenden dolayı yetkili bayi açmayı uygun gördüklerini belirterek, "Gaziantep'te imalat edilen bekoloder hafriyat makinesini Adıyaman'a getirerek tanıtıyoruz. Bu güzel günümüzü, mutlu anımızda SANKO bayrağının küçük sanayi sitemizde asılması sadece benim değil hepimizin gururudur" dedi.

SANKO Servis Geliştirme Koordinatörü Uğur Güllü, SANKO Holdingin şirketi olan SANKO Makinenin Adıyaman'da bu tesisi açmaktan dolayı büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti. Güllü, "SANKO olarak Gaziantep'te imalat yapmasına karşı Türkiye'de 72 ayrı yerde yetkili servisler ve satış sonrası hizmet veriliyor. Buraya yakın bir yerde Gaziantep'e çok yakın bir yerde Adıyaman'da geç kaldığımızı gördük ve ana bayii açtık" diye konuştu.

Açılış sonrasında ikramlarda bulunuldu.

.Gap Olay

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Diğer Haberler

EN ÇOK OKUNANLAR

  • Bugün haber eklenmedi.

SİTE ANKET

Sizce Şike İddialarına Adı Karışan Fenerbahçe'nin Durumu Ne Olmalı?